من؛آقای وزیر و جلسه ای که 85 دقیقه دیر آغاز شد!

سلام

یکی از وزرای رسانه ای و البته پرکار دولت، عصر یک دوشنبه مهمان مشهدی ها بود. وی پس از آن که ساعاتی را در تعدادی از شهرستان های خراسان رضوی سپری کرد و از نزدیک درجریان مشکلات و موانع حوزه مدیریتی اش در استان قرار گرفت، به جبران غیبت (موجه) سه هفته پیش خود، در جلسه مجمع نمایندگان حضور یافت. جلسه ای که با بیش از 85 دقیقه! تاخیرآغاز شد ولی کمتر از 85 دقیقه به طول انجامید. اگر از عدم اشاره وی به موضوع کمبود اعتبار یکی از حیاتی ترین طرح های استان؛ یعنی جاده مرگ بگذریم و از وعده آقای وزیر برای تبدیل شدن مشهد به قطب راه آهن کشور هم فاکتور بگیریم، باید به اظهارات وی درباره قطار مغناطیسی مشهد -  تهران اشاره کرد. گفت و گوی وی با خبرنگار ما در این باره که صریح و شفاف بود تا حدود زیادی نتیجه ای یکسان را به ذهن همه ما رهنمون خواهد ساخت؛ قطار مغناطیسی، شاید وقتی دیگر! البته آقای وزیر در این جلسه با انتقاداتی هم موجه بود و از نمایندگان استان شنید که اعتبار دولت به اجرای مصوبات آن است و اگر قرار است دولت مصوبه ای را اجرا نکند بهتر است آن را پس بگیرد!

این پاراگراف، مقدمه من از خبر حضور وزیر راه در جلسه مجمع نمایندگان بود که بعداً قلع و قمح شد! و شد این که اینجا و البته اینجا می خوانید. حالا بماند...

عکس‌های زیر هم بخشی از عکس‌هایی که جواد کرمانی از مصاحبه من و آقای وزیر گرفته است.مصاحبه ای ٢ دقیقه ای که آن را میتوانید اینجا بخوانید.حتما بخوانید.

پله‌های استانداری؛من و آقای وزیر

پله‌های استانداری؛من و آقای وزیر

سالن طبقه هم‌کف استانداری؛من و آقای وزیری که یه ذره کلافه است!

من و آقای وزیری که کلافه است!

حیاط استانداری؛من و آقای وزیری که عجله هم دارد!

من و آقای وزیری که عجله دارد!

حیاط استانداری؛جلوی ماشین آقای وزیری که روی من و می بوسه که زودتر دست از سرش بردارم

آقای وزیری که روی من و می بوسه که زودتر دست از سرش بردارم

بازهم استانداری؛بازهم من؛بازهم آقای وزیری که واقعا عجله دارد؛حرف آخر را وزیر راه همینجا زد!

حرف آخر را وزیر راه همینجا زد!

/ 1 نظر / 20 بازدید
ترنم

قصد ندارین این وبلاگ و به روز کنین؟؟ خدا رو شکر جواب سوالای ما رو هم که جواب نمیدین